Building club™ Форум архитекторов и строителей.

Объявление

Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Куплю » Яку електричну мясорубку обрати?


Яку електричну мясорубку обрати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Друзі, мені треба купити мясорубку. Я бачив, що є електричні мясорубки. Якщо ви вже користувалися такими, підкажіть, чи вони кращі за звичайні? І на що звернути увагу при виборі?

0

2

Я користуюся електричною мясорубкою вже кілька років і дуже задоволений. Головний плюс - це швидкість та легкість використання. Також вони зазвичай потужніші, ніж звичайні мясорубки. Зверніть увагу на потужність, наявність різних насадок та їхню якість, а також на можливість регулювання швидкості.

0

3

Дякую за поради! Але я не знаю, яку саме модель купити. На що треба звернути увагу при виборі марки та моделі? Допоможіть будь ласка з конкретикою, бо сам я дуже заплутаюсь і не зможу нічого зробити.

0

4

Klqrov написал(а):

Друзі, мені треба купити мясорубку. Я бачив, що є електричні мясорубки. Якщо ви вже користувалися такими, підкажіть, чи вони кращі за звичайні? І на що звернути увагу при виборі?

Рекомендую звернути увагу на марку Bosch. Вона відома своєю надійністю та якістю виробів. Щодо моделі, то варто звернути увагу на Bosch MFW45020. Ця мясорубка https://allo.ua/ua/products/masorubki/ має потужність 1600 Вт, що дозволяє змелити будь-яке м'ясо. Також вона оснащена 3 насадками для різання та змелювання, а також насадкою для ковбас і ножем для рубки м'яса.

Зручним є те, що вона має режим реверсу для попередження засмічення. Також вона дуже легка в очищенні. Загалом, це надійна та якісна мясорубка, яку рекомендую.

0


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Куплю » Яку електричну мясорубку обрати?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно