Building club™ Форум архитекторов и строителей.

Объявление

Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Куплю » Якими способами ви долали харчове отруєння?


Якими способами ви долали харчове отруєння?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Якими способами ви долали харчове отруєння? Це завжди один спосіб, чи ви користувалися комплексним підходом декількох методів? Що думаєте, про те щоб знайти один універсальний засіб?

0

2

Для себе я вже знайшов цей засіб. Хоча раніше довіряв тільки вугільним таблеткам, зарз це зовсім інший спосіб. Коли я відчуваю, що не добре почуваюсь, бо з’їм щось не те, то у мене на такий випадок є паста-сорбент “Ентеросгель” https://firtka.if.ua/view/shcho-robiti-pri-otruienni  Раджу прочитати на неї цю огляд-статтю. Так буде краще зрозуміло, як подолати симптоми отруєння і що взагалі правильно робити при отруєнні.

0


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Куплю » Якими способами ви долали харчове отруєння?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно