Building club™ Форум архитекторов и строителей.

Объявление

Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Продам » Підкажіть який ліхтарик краще придбати?


Підкажіть який ліхтарик краще придбати?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Вітаю! Я шукаю добрий ліхтарик для походів. Бажано, щоб був компактний і легкий, але досить яскравий і довговічний. Чи є якісь особливості, на які варто звернути увагу під час виборів?

0

2

Вітання! Справді, вибір ліхтариків може бути широким. Я б порадив звернути увагу на потужність, тип батарейки, матеріал корпусу та водонепроникність. Деякі моделі можуть мати функцію зуму або фокусування світла, що також може бути корисним у певних ситуаціях.

0

3

Дякую за поради! Я вже почав шукати варіанти в інтернеті, але мені здається, що дуже багато вибору і важко визначитися з конкретною моделлю. Може у вас є якісь конкретні рекомендації?

0

4

Klqrov написал(а):

Вітаю! Я шукаю добрий ліхтарик для походів. Бажано, щоб був компактний і легкий, але досить яскравий і довговічний. Чи є якісь особливості, на які варто звернути увагу під час виборів?

Звісно, у мене є чудовий варіант для вас! Я б порекомендував купити ліхтарик https://allo.ua/ua/fonari/ Fenix LD22. Він досить компактний і легкий, важить лише 60 грамів, але при цьому має потужність до 300 люменів, що дозволяє висвітлити на відстань до 120 метрів. Батарейка типу АА дозволяє використовувати ліхтарик протягом 1,5-25 годин, залежно від режиму роботи. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, що робить його міцним та надійним, а також водонепроникність IPX-8 дозволяє використовувати його у будь-яких погодних умовах. Також ліхтарик оснащений функцією пам'яті режиму, що дозволяє зберігати останній вибраний режим роботи. Я сам користуюся цим ліхтариком уже кілька років і можу з упевненістю сказати, що це чудовий вибір для походів та інших активностей на природі.

0


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Продам » Підкажіть який ліхтарик краще придбати?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно