Building club™ Форум архитекторов и строителей.

Объявление

Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad Чертежи AutoCad

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Продам » Кріплення для гіпсокартона


Кріплення для гіпсокартона

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

В кого є на прикметі магазин, в якому зараз я можу замовити собі кріплення для гіпсокартона ?

0

2

За своєю діяльності, я часто займаюся будівельними роботами, в тому числі і роботами з гіпсокартону. Якщо озирнутися назад, років на двадцять - двадцять п'ять, то можна згадати ті часи, коли гіпсокартону можна було не знайти, або навіть побачити його десь, тим більше кріплення для гіпсокартона тому замовляйте, щоб раптом не зник.

0


Вы здесь » Building club™ Форум архитекторов и строителей. » Продам » Кріплення для гіпсокартона


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно